-10%Флюорокарбон Cralusso Prestige Fluorocarbon Line 30+10м 0.16мм 2.52кг (2090)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 33901516
247 ₴
222,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (99) 213-93-44
Vodafoneповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Флюорокарбон Prestige Fluorocarbon Line от венгерской компании Cralusso . Основным преимуществом флюорокарбона является его минимальная видимость и высокая устойчивость к повреждениями, например ракушкой или зубами хищной рыбы. Поэтому его применяют для фидерных и спиннинговых поводков, карпового шок-лидера и различных оснасток, где нужна жесткая и прочная леска. Диаметры потоньше можно использовать как основной материал для поплавочной ловли. В линейке представлено много диаметров и вы сможете подобрать подходящий вам для ваших нужд.
Особенности:
— Материал 100% флюорокарбон
— Підвищена жорсткість матеріалу
— Мінімальна видимість у воді
— Висока щільність (швидко тоне)
— Висока стійкість до стирання
— Захищений від ультрафіолету
— Довго зберігає міцність
— Зроблений по японській технології
Cralusso - безкомпромісна якість!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cralusso |
| Країна виробник | Угорщина |
| Матеріал | Флюорокарбон |
| Розривне навантаження | 2.52 кг |
| Характеристика ліски | |
| Довжина волосіні | 40 м |
| Тип волосіні | Монофільна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 0.16 мм |
| Довжина | 40 м |
| Навантаження на розрив | 2.52 кг |
| Призначення | Фідерна ловля, Коропова рибалка, Поплавкові ловля, Матчева ловля |
| Застосування | Основне, Повідкові матеріали |
| Країна реєстрації бренду | Угорщина |
| Країна-виробник товару | Угорщина |
| Тип | Флюорокарбон |
| Колір | Прозорий |
- Ціна: 222,30 ₴

