-10%Шнур Carbon X4 Green 150м 0.12мм 12.5кг
- В наличии
- Код: 30500012
275 ₴
247,50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (99) 213-93-44
Vodafoneвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шнур ET Carbon X - сучасна плетінка має непревзойденые характеристики. Цей шнур має круглий перетин і забезпечує дальній заброс і найвищу чутливість. Високі показники міцності дозволяють боротися на рівних з великою рибою, зносостійкий, йому не страшні проводки по гострих каменях, чудово вкладається на котушку, що важливо при ловлі спінінгом. Ідеально підходить для всіх видів лову.
Особливості:
—Непомітний у воді
—Висока чутливість
—Зносостійкий
—Стійкий до абразиву
—Високе розривне навантаження
—Велика розмотування 150 метрів
Відмінне поєднання ціни та якості!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energofish |
| Страна производитель | Венгрия |
| Цвет | Зелёный |
| Разрывная нагрузка | 12.5 кг |
| Характеристика лески | |
| Длина лески | 150 м |
| Тип лески | Плетеная |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 150 м |
| Диаметр | 0.11 - 0.15 мм: 0.12 мм |
| Материал | Dyneema |
| Нагрузка на разрыв | 10.1 - 15 кг: 12.5 кг |
| Назначение | Спиннинговая ловля |
| Применение | Основное |
| Страна регистрации бренда | Венгрия |
| Страна-производитель товара | Венгрия |
| Тип | Шнуры |
- Цена: 247,50 ₴

