влевовправо

Коробка Fishing Box Organizer 374 запаска до 1075
- В наличии
- Код: 75084374
280 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (99) 213-93-44
Vodafoneвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Коробка Fishing Box Organizer 374 це запаска до скриньки-станції Fishing Box Organizer K2 1075, одному з найвідоміших італійських ящиків для риболовлі зробленому на заводі NOU. Коробка Organizer 374 виготовлена з високоякісного пластику, який має захист від силікону, тому в коробки Fishing Box від Energofish можна сміливо складати всі ваші силіконові приманки. Внутрішня частина коробки розділена на дев'ять частин. Тут є дві секції 13x8x5.5 див які можуть бути розділені на дві частини перегородками в комплекті, одна суміжна 13x10x5.5 см і шість відсіків меншого розміру. Над меншими відсіками знаходяться 2 знімних лотка 13 x 6.3x2.6 см на 4 і 6 відсіків призначених для зберігання різної дрібниці.
Особливості скриньки:
- Універсальний
- Силиконостойкий
- Водонепроникний
- Довговічна фурнітура
- Розмір: 29x23x6 см
- Розмір лотка: 13 x 6.3x2.6 см
Комплектація:
1. Коробка рибальська Fishing Box Organizer - 374 (75085373)
2. 2 знімних лотка
3. 2 знімні перегородки

Відмінне співвідношення ціни та якості!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nou |
| Страна производитель | Италия |
| Цвет | Хаки |
| Количество ячеек | 21 |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ящик |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 6 см |
| Длина | 29 см |
| Ширина | 23 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Коробки |
| Назначение | Для ловли мирной рыбы Для ловли хищной рыбы |
| Особенности | Водонепроницаемый, Долговечная фурнитура, Силиконостойкий, Универсальный |
| Размеры | 29x23x6 см |
- Цена: 280 ₴


