-10%Шнур Bokor X8 Full Contact X8 Braid Teflon Yellow 135м 0.25мм18.2кг
- В наличии
- Код: 30990025
535 ₴
481,50 ₴
Шнур Bokor Full Contact об'єднує 8 міцних ниток в щільному круглому перерізі c спеціальним тефлоновим покриттям запатентированном французькою компанією DuPont. Шнур Bokor Full Contact від угорської компанії Energofish володіє великою міцністю на розрив і відповідає всім очікуванням рибалок. Унікальне покриття Teflon by DuPont покращує абразивну стійкість до стирання шнура і забезпечує плавну подачу волосіні при далеких забросах. Буде відмінним вибором як для звичайної спінінгової риболовлі так і нічний.
Відрізняється високою міцністю, тривалим терміном служби і багатьма іншими чудовими якостями. Шнур злітає з котушки і проходить крізь кільця безшумно з мінімальним тертям завдяки тефлоновому покриттю. Головні достоїнства шнура Bokor Full Contact високе розривне навантаження, швидкість і гнучкість. Дуже низьке водопоглинання, практично відсутня. Насичений оранжевий колір шнура допомагає вам визначити точний напрям шнура, а також показує, в якому напрямку рухається риба. Як випливає з назви, він забезпечує повний контакт з рибою.
Особливості:
— 8 жив
— Спеціальне тефлонове покриття
— Дальність закидання вище, ніж у звичайних шнурів
— Водооталкивающий ефект
— Збільшена міцність на вузлах
— Підвищена стійкість до стирання
— Висока чутливість
— Зносостійкий
— Стійкий до абразиву
— Насичений помаранчевий колір
— Високе розривне навантаження
— Розмотування 135 метрів


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energofish |
| Страна производитель | Венгрия |
| Диаметр | 0.25 мм |
| Цвет | Оранжевый |
| Разрывная нагрузка | 18.2 кг |
| Характеристика лески | |
| Длина лески | 135 м |
| Тип лески | Плетеная |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 135 м |
| Материал | Dyneema |
| Нагрузка на разрыв | 15.1 - 20 кг: 18.2 кг |
| Назначение | Спиннинговая ловля, Морская рыбалка |
| Применение | Основное |
| Страна регистрации бренда | Венгрия |
| Страна-производитель товара | Венгрия |
| Тип | Шнуры |
- Цена: 481,50 ₴

