-10%Шнур Kamasaki Super Braid Grey 100м 0.5мм 48.8кг
- В наличии
- Код: 30905050
110 ₴
99 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (99) 213-93-44
Vodafoneвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шнур Kamasaki Super Braid Grey від угорської компанії Energofish являє собою міцний шнур сірого кольору має щільне плетіння і високі показники розривного навантаження. Плетені шнури можуть застосовуватися в багатьох ситуаціях. Вони можуть бути використані в якості крючков, повідків або навіть основної волосіні для спінінга, фідерної ловлі, лову коропа або поплавковою лову біля берега річки. Тому шнури або волосіні, що поставляються в бобінах завдовжки 1000 м, можуть виявитися не самим економічним вибором для вас. З іншого боку, шнур в розмотуванні 100 м пропонує оптимальна кількість для цих методів риболовлі.
Особливості:
—Непомітний у воді
—Висока чутливість
—Зносостійкий
—Стійкий до абразиву
—Високе розривне навантаження
—Розмотування 100 метрів
Відмінне поєднання ціни та якості!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energofish |
| Страна производитель | Венгрия |
| Цвет | Серый |
| Разрывная нагрузка | 48.8 кг |
| Характеристика лески | |
| Длина лески | 100 м |
| Тип лески | Плетеная |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 100 м |
| Диаметр | Свыше 0.4 мм: 0.50 мм |
| Материал | Dyneema |
| Нагрузка на разрыв | Свыше 30 кг: 48.8 кг |
| Назначение | Спиннинговая ловля |
| Применение | Основное |
| Страна регистрации бренда | Венгрия |
| Страна-производитель товара | Венгрия |
| Тип | Шнуры |
- Цена: 99 ₴

