-10%Жилка Cralusso General Match Clear 150м 0.12мм 2.24кг (2060)
- В наличии
- Код: 33900012
358 ₴
322,20 ₴
Волосінь Cralusso General Match являє собою відмінний вибір для всіх поплавкових технік. Розроблена спеціально для матчевої ловлі має низьку еластичність, захист від ультрафіолету, відсутність пам'яті і прозорий колір. Волосінь General Match має підвищену міцність на вузлах, високу стійкість до тертя і механічних пошкоджень (гравій, мушля), хорошу еластичність (волосінь без пам'яті) і швидко тоне. Не дивлячись на те, що вона розроблена спеціально для матчевої і болонської поплавковою риболовлі, вона також є відмінним вибором для заготівлі повідків.
Особливості:
— Мінімальна видимість у воді
— Мінімальна розтяжність
— Висока чутливість
— Стійка до стирання і абразиву
— Захист від ультрафіолету
— Висока міцність
— Резистентна на вузлах
— Не має пам'яті
— Розмотування 150 метрів
— Прозорий колір
— QSP System індикатори всередині

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cralusso |
| Страна производитель | Венгрия |
| Цвет | Прозрачный |
| Материал | Нейлон |
| Разрывная нагрузка | 2.24 кг |
| Характеристика лески | |
| Длина лески | 150 м |
| Тип лески | Монофильная |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 150 м |
| Диаметр | 0.11 - 0.15 мм: 0.12 мм |
| Нагрузка на разрыв | До 5 кг: 2.24 кг |
| Назначение | Поплавочная ловля, Матчевая ловля |
| Применение | Основное, Поводковые материалы |
| Страна регистрации бренда | Венгрия |
| Страна-производитель товара | Венгрия |
| Тип | Лески |
- Цена: 322,20 ₴


