влевовправо
-10%Шнур Kamasaki Super Braid Green 1000м 0.2мм 16.4кг
- В наличии
- Код: 30520920
1 610 ₴
1 449 ₴
+380 (99) 213-93-44
Vodafoneвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шнур Kamasaki Super Braid Green від угорської компанії Energofish являє собою міцний шнур зеленого кольору має щільне плетіння і високі показники розривного навантаження. Завдяки економічній упаковці в цілих 1000 метрів вам не потрібно турбуватися про те, чи достатньо у вас ліски / шнура на котушці чи ні. Високі показники міцності дозволяють боротися на рівних з великою рибою, зносостійкий, йому не страшні проводки по гострих каменях, чудово вкладається на котушку, що важливо при ловлі спінінгом. Kamasaki Super Braid - це ідеальний вибір для спінінга, донної ловлі, бойловой лову або поплавковою лову в очеретах.
Особливості:
—Непомітний у воді
—Висока чутливість
—Зносостійкий
—Стійкий до абразиву
—Високе розривне навантаження
—Велика розмотування 1000 метрів
Відмінне поєднання ціни та якості!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energofish |
| Страна производитель | Венгрия |
| Диаметр | 0.2 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Разрывная нагрузка | 16.4 кг |
| Тип | Шнур |
| Характеристика лески | |
| Длина лески | 1000 м |
| Тип лески | Плетеная |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 1000 м |
| Материал | Dyneema |
| Нагрузка на разрыв | 15.1 - 20 кг: 16.4 кг |
| Назначение | Спиннинговая ловля |
| Применение | Основное |
| Страна регистрации бренда | Венгрия |
| Страна-производитель товара | Венгрия |
- Цена: 1 449 ₴



