-10%Тринога фідерна Carp Hunter Tripod телескоп.
- В наличии
- Код: 77090140
850 ₴
765 ₴
+380 (99) 213-93-44
Vodafoneвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підставка Carp Hunter Tripod являє собою надійну фідерні триногу зроблену в Угорщині компанією Energofish. Потужна металева конструкція прослужить вам довго. Є можливість регулювання центрального штока і ніг по висоті, що буде додатковою перевагою для вас при лові на крутому березі. Підставка Carp Hunter Tripod може бути встановлена на будь-якій поверхні, будь то земля, бетон або кам'яний пляж.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energofish |
| Страна производитель | Венгрия |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота в упаковке | 8 см |
| Длина в упаковке | 53 см |
| Максимальная высота | 84 см |
| Максимальная длина | 62 см |
| Тип | Стойки |
| Ширина в упаковке | 13 см |
- Цена: 765 ₴

