влевовправо

Ящик-станція Fishing Box K3 Comet 1076 Made in Italy
- В наличии
- Код: 75091076
1 315 ₴
+380 (99) 213-93-44
Vodafoneвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ящик рибальський Fishing Box K3 Comet 1076 універсальний, потужний, компактний і місткий з 3 коробочками всередині. Розроблений для зберігання і транспортування рибальських приналежностей. Ящик Fishing Box K3 Comet виготовлений на заводі NOU в Італії. Виготовлений з високоякісного пластику, який має захист від силікону, тому в коробки Fishing Box від Energofish можна сміливо складати всі ваші силіконові приманки. Верхній відсік більш ємний для великих предметів, таких як сигналізатори, котушки, волосінь і т. д. Комплектується 4 висувними коробками Fishing Storage Box для оснастки, принад та інших предметів рибака. Коробка Fishing Storage Box має 10 знімних перегородок, завдяки яким ви можете розмістити в коробці корисну дрібниця. Внутрішню частину коробки Storage можна розділити на 12 клітинок 3.7х3.6х2.7 см і 1 клітинку побільше 22х2.4х2.7 див. Довговічна фурнітура, знімні перегородки на коробках органайзерах всередині роблять ящик K3 Comet від Energofish відмінним придбанням для рибалки. Зручний для транспортування блешень та інших рибальських приналежностей, які компактно розмістяться в спеціальних відділеннях скриньки. Підходить для будь-якого виду риболовлі.
Особливості:
- Універсальний
- Силиконостойкий
- Водонепроникний
- Дуже міцний пластик
- 4 змінних внутрішніх коробки
- Велика місткість
- Довговічна фурнітура
- Розмір ящика: 37x23x21 см
- Розмір коробок всередині ящика: 23x12x3 см
Комплектація:
1. Рибальський ящик Fishing Box K3 Comet 1076 (75091076) - 1 шт.
Розмір: 37x23x21 см
2. Коробка рибальська Fishing Storage Box (75090003) - 4 шт.
Розмір: 23x12x3 см

Відмінне поєднання ціни та якості!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nou |
| Страна производитель | Италия |
| Цвет | Хаки |
| Количество отделений | 2 |
| Количество контейнеров | 4 |
| Количество ячеек | 53 |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ящик |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 27 см |
| Длина | 28 см |
| Ширина | 18 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Рыболовные ящики |
| Назначение | Для ловли мирной рыбы Для ловли хищной рыбы |
| Особенности | 4 сменных внутренних коробки, Большая вместительность, Водонепроницаемый, Долговечная фурнитура, Очень прочный пластик, Силиконостойкий, Универсальный |
| Размеры | 28x18x27 см |
- Цена: 1 315 ₴





